Інтернет-магазин комп'ютерної техніки
10:00 - 19:00
Без вихідних

Доставка товару

Варіанти доставки:

1) Самовивіз:
Пункт самовивозу: ви можете забрати своє замовлення за адресою м. Київ, вул. Академіка Кримського 4А, офіс 111 (карту проїзду дивіться у розділі «Контакти» на нашому сайті).

2) Доставка у відділення служб доставок:
Ваше замовлення буде надіслано Вам будь-якою з логістичних організацій (Міст Експрес, Укрпошта, Нова Пошта) згідно з тарифами зазначених організацій. Послуги доставки сплачує покупець за тарифами служби перевезення.
При отриманні товару рекомендуємо перевіряти комплектацію та цілісність упаковки!

* Отримання товару юр. особою можливе за наявності оригіналу довіреності або друку організації, а також документа, що посвідчує особу (паспорта, посвідчення водія, інше).

Обмін та повернення товару
Ви можете повернути або обміняти товар, який не підійшов Вам протягом 14 днів після покупки. Це гарантує Закон про захист прав споживача.

Умови обміну чи повернення товару:

Відповідно до статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обмінений або повернутий до магазину протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримано наступних умов:

  • товар не був в експлуатації та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію;
  • програмне забезпечення не зазнавало змін або активації;
  • товарний вид збережений - збережено всі ярлики, заводське маркування та упаковка, товар повністю укомплектований, упакований;
  • Існують всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують купівлю).

Перед початком експлуатації будь ласка уважно прочитайте інструкцію!


Способи оплати

Оплата по рахунку для фізичних осіб
Виставлений рахунок можна сплатити у відділенні банку або через інтернет-банкінг (не передбачає переказ грошей з картки на картку). При виборі цього виду оплати Ви отримуєте додаткові бонуси на наступну покупку. Кількість бонусів вказується на сторінці оформлення замовлення.

Термін оплати рахунку – три дні з моменту оформлення замовлення. Реквізити для оплати замовлення будуть надіслані на вказаний e-mail відразу після оформлення, а також будуть доступні у Вашому особистому кабінеті на сайті.

Зверніть увагу! Для отримання товару необхідно надати документ, що посвідчує особу (паспорт, посвідчення водія). Отримати товар може тільки особа, чиї ПІБ були вказані на сайті при оформленні заявки або погоджені під час підтвердження замовлення оператором.

Безготівковий розрахунок
Оплата на розрахунковий рахунок організації фізичною чи юридичною особою. Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється з розрахункового рахунку вашої компанії або через касу відділення будь-якого банку.

При виборі безготівкового способу оплати, доставка замовлення можлива після отримання коштів на наш рахунок.

Зверніть увагу! Для отримання товару оплаченого за рахунком-фактурою, необхідно надати такі документи:

для фізичних осіб - паспорт або посвідчення водія
для юридичних осіб - довіреність, виписану на отримувача, та паспорт отримувача. Отримати товар може лише особа, на яку виписано довіреність.