10:00 - 19:00
Без вихідних

Доставка товару:

Відправка техніки на обслуговування у відділення Meest №402, яке знаходиться у нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Академіка Кримського 4А, оф. 111. Також ви можете відправити або отримати будь-яку посилку до 30 кг у нас. Сплачений товар буде надіслано Вам будь-якою з логістичних організацій "Meest Пошта".

Електронні ключі будуть надіслані на електронну пошту, вказану при оформленні замовлення.

Сплачений товар буде надіслано Вам будь-якою з логістичних організацій (Укрпошта, Нова Пошта, Делівері, Нічний Експрес, Інтайм тощо) згідно з тарифами зазначених організацій, наступного дня після оплати. Послуги доставки оплачує покупець згідно з тарифами служби перевезення.

При отриманні товару рекомендуємо перевіряти комплектацію та цілісність упаковки. Також просимо чітко вказувати на кого надсилати це замовлення (у разі, якщо дані при оформленні замовлення відрізнятимуться від одержувача, вказуватимуть у коментарях до замовлення).

Самовивіз:

Ви також можете під'їхати до нашого офісу за адресою: м. Київ, вул. Ак. Кримського, 4А, 111. Детальну карту проїзду ви можете знайти на нашому веб-сайті в розділі "Контакти".

Якщо товар отримує юридична особа, необхідно мати оригінал довіреності або друк організації, а також документ, що посвідчує особу (паспорт, посвідчення водія або інший ідентифікаційний документ).
Обмін та повернення товару:

Ви можете повернути або обміняти товар, який вам не підійшов протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує "Закон про захист прав споживача".

Умови обміну чи повернення товару у цьому разі:

Згідно зі статтею 9 Закону "Про захист прав споживача", товар належної якості (без дефектів) може бути обмінений або повернутий до магазину протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримано наступні умови:

Товар, який не був у вжитку і не має слідів використання.

Товар у працездатному стані (без поломок).

Товарний вид виробу та комплектуючих збережений, тобто залишилися всі ярлики, наклейки, заводські пломби, захисні плівки, оригінальна упаковка, присутня документація та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований і упакований.


Присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція/товарний чек/видаткова накладна, що підтверджують купівлю), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.